KSI─ä┼╗KA JAK LEK ÔÇô zbi├│rka ksi─ů┼╝ek dla szpitali

Zapraszamy do udzia┼éu w projekcie "KSI─ä┼╗KA JAK LEK – SI┼üA LITERATURY" obejmuj─ůcego spo┼éeczn─ů akcj─Ö zbierania ksi─ů┼╝ek dla pacjentów wroc┼éawskich szpitali poprzez stworzenie w nich biblioteczek.

Spo┼éeczno┼Ťc Politechniki Wroc┼éawskiej oraz mieszka┼äców okolic pl. Grunwaldzkiego zach─Öcamy do przy┼é─ůczenia si─Ö do akcji poprzez przekazanie ksi─ů┼╝ek w siedzibie Fundacji Rowoju Politechniki Wroc┼éawskiej.

Na ksi─ů┼╝ki czekamy w godzinach 9-14 do 26 czerwca 2016 w naszej siedzibie: bud. D-20 ul. Janiszewskiego 8, pok 808.

Więcej informacji na stronie organizatora: FUNDACJA "SIŁA UŚMIECHU".

Bie┼╝─ůce informacje na temat akcji na Facebooku: KSI─ä┼╗KA JAK LEK – SI┼üA LITERATURY

Akcja zosta┼éa zakwalifikowana do programu Literacki Bud┼╝et Obywatelski, odbywaj─ůcego si─Ö w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wroc┼éaw 2016.