KSIĄŻKA JAK LEK – zbiórka książek dla szpitali

Zapraszamy do udziału w projekcie "KSIĄŻKA JAK LEK – SIŁA LITERATURY" obejmującego społeczną akcję zbierania książek dla pacjentów wrocławskich szpitali poprzez stworzenie w nich biblioteczek.

Społecznośc Politechniki Wrocławskiej oraz mieszkańców okolic pl. Grunwaldzkiego zachęcamy do przyłączenia się do akcji poprzez przekazanie książek w siedzibie Fundacji Rowoju Politechniki Wrocławskiej.

Na książki czekamy w godzinach 9-14 do 26 czerwca 2016 w naszej siedzibie: bud. D-20 ul. Janiszewskiego 8, pok 808.

Więcej informacji na stronie organizatora: FUNDACJA "SIŁA UŚMIECHU".

Bieżące informacje na temat akcji na Facebooku: KSIĄŻKA JAK LEK – SIŁA LITERATURY

Akcja została zakwalifikowana do programu Literacki Budżet Obywatelski, odbywającego się w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.