KSI膭呕KA JAK LEK 鈥 zbi贸rka ksi膮偶ek dla szpitali

Zapraszamy do udzia艂u w projekcie "KSI膭呕KA JAK LEK – SI艁A LITERATURY" obejmuj膮cego spo艂eczn膮 akcj臋 zbierania ksi膮偶ek dla pacjentów wroc艂awskich szpitali poprzez stworzenie w nich biblioteczek.

Spo艂eczno艣c Politechniki Wroc艂awskiej oraz mieszka艅ców okolic pl. Grunwaldzkiego zach臋camy do przy艂膮czenia si臋 do akcji poprzez przekazanie ksi膮偶ek w siedzibie Fundacji Rowoju Politechniki Wroc艂awskiej.

Na ksi膮偶ki czekamy w godzinach 9-14 do 26 czerwca 2016 w naszej siedzibie: bud. D-20 ul. Janiszewskiego 8, pok 808.

Wi臋cej informacji na stronie organizatora: FUNDACJA "SI艁A U艢MIECHU".

Bie偶膮ce informacje na temat akcji na Facebooku: KSI膭呕KA JAK LEK – SI艁A LITERATURY

Akcja zosta艂a zakwalifikowana do programu Literacki Bud偶et Obywatelski, odbywaj膮cego si臋 w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wroc艂aw 2016.

Fundator Politechnika Wroc艂awska