Patronat Fundacji: JellyPizzaHack

 
 

Fundacja Rozwoju Politechniki Wrocławskiej objeła patronatem ninijsze wydarzenie:

#uMnieDziała - To nie tylko zdanie, które słyszała prawdopodobnie większość programistów z ust „kolegów po fachu”, ale także jedno z haseł przewodnich JellyPizzaHack – imprezy organizowanej przez Koło Naukowe Systemów Informatycznych i Sieci Komputerowych z Wydziału Elektroniki. Jak nietrudno się domyślić, wydarzenie to jest powiązane z programowaniem – konkretniej z dwudziestoma czterema godzinami programowania od 16. do 17. grudnia w Strefie Kultury Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej.

Czteroosobowe ekipy studentów, które zgłoszą się do udziału w hackatonie, będą miały za zadanie napisać program symulacyjny i zaprezentować go przed jury oraz innymi uczestnikami. Z racji tego, że temat ujęty jest bardzo ogólnie, to nie tylko okazja do wykazania się umiejętnościami programistycznymi, ale też kreatywnością i pomysłowością. Całość oczywiście utrzymana będzie w klimacie typowym dla informatyków – nie może zabraknąć tytułowej pizzy, żelek oraz energetyków.

Zakładamy, że niejednemu na samą myśl pociekła ślinka i zaświeciły się oczy – co może być lepszego niż programowanie i jedzenie na raz? Jeśli więc chcecie powiększyć granicę swojej piwnicy, zapisy na JellyPizzaHack ruszają już 25. listopada. Więcej możecie dowiedzieć się na stronie internetowej oraz wydarzeniu na facebooku

Fundator Politechnika Wrocławska