Stypendium socjalne Fundacji Rozwoju Politechniki Wrocławskiej i Fundacji Banku PEKAO SA

Zapraszamy do sk┼éadania wniosków o stypendium socjalne ufundowane przez Fundacj─Ö Banku Pekao SA imienia dr Mariana Kantona. W roku akademickim 2017/2018 otrzyma─ç je mo┼╝e dwóch studentów Politechniki Wroc┼éawskiej.

Student ubiegaj─ůcy si─Ö o stypendium musi spe┼éni─ç nast─Öpuj─ůce kryteria:
a.    posiada─ç status studenta Politechniki Wroc┼éawskiej,
b.    posiada─ç orzeczenie o stopniu niepe┼énosprawno┼Ťci,
c.    pochodzi─ç z rodziny, w której dochód na jednego cz┼éonka rodziny nie przekracza kwoty 1051,70 z┼é netto,
d.    wyró┼╝nia─ç si─Ö swoim zaanga┼╝owaniem w ┼╝ycie spo┼éeczno┼Ťci Politechniki Wroc┼éawskiej,
e.    posiada─ç konto w banku Pekao SA lub zobowi─ů┼╝e si─Ö do za┼éo┼╝enia konta.

Przez wyró┼╝niaj─ůce si─Ö zaanga┼╝owanie w ┼╝ycie spo┼éeczno┼Ťci Politechniki Wroc┼éawskiej nale┼╝y rozumie─ç dzia┼éalno┼Ť─ç w podmiotach studenckich (organizacjach studenckich, ko┼éach naukowych itp.) lub podejmowanie ciekawych dzia┼éa┼ä spo┼éecznych wspólnie z innymi studentami Politechniki Wroc┼éawskiej w okresie roku poprzedzaj─ůcego z┼éo┼╝enie wniosku o stypendium.

Regulamin wraz z wnioskiem do aplikowania znajduje si─Ö na stronie Fundacji Rozwoju PWr.
List motywacyjny opisuj─ůcy dzia┼éalno┼Ť─ç spo┼éeczn─ů przy Politechnice Wroc┼éawskiej z okresu ostatniego roku nale┼╝y napisa─ç samodzielnie, wydrukowa─ç i do┼é─ůczy─ç do wniosku.