Zmar艂a Anna Rumijowska

Z g艂臋bokim 偶alem przyj臋li艣my wiadomo艣膰 o 艣mierci Ani Rumijowskiej, doktorantki z Wydzia艂u Budownictwa L膮dowego i Wodnego, której jako fundacja starali艣my si臋 pomóc w zgromadzeniu 艣rodków potrzebnych na leczenie.
W ostatnich dniach poprosili艣my Pa艅stwa o wp艂aty, które chcieli艣my przekaza膰 na eksperymentalne leczenie Ani. Niestety nie zd膮偶yli艣my. Ania odesz艂a w pi膮tek wieczorem.
W imieniu jej rodziny i naszym w艂asnym serdecznie dzi臋kujemy za wszystkie przelewy.
W obecnej sytuacji planujemy przeznaczy膰 zebrane 艣rodki na pomoc rodzinie Ani, wieniec od spo艂eczno艣ci Politechniki Wroc艂awskiej oraz wsparcie podobnych akcji dla osób zwi膮zanych z nasz膮 uczelni膮, gdyby zaistnia艂a taka potrzeba.

Oczywi艣cie istnieje równie偶 mo偶liwo艣膰 zwrotu darowizny. Je艣li kto艣 z darczy艅ców zdecyduje si臋 na to, prosimy o kontakt pod adresem fundacja@pwr.edu.pl przed ko艅cem miesi膮ca.

Fundator Politechnika Wroc艂awska