Zmarła Anna Rumijowska

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ani Rumijowskiej, doktorantki z Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego, której jako fundacja staraliśmy się pomóc w zgromadzeniu środków potrzebnych na leczenie.
W ostatnich dniach poprosiliśmy Państwa o wpłaty, które chcieliśmy przekazać na eksperymentalne leczenie Ani. Niestety nie zdążyliśmy. Ania odeszła w piątek wieczorem.
W imieniu jej rodziny i naszym własnym serdecznie dziękujemy za wszystkie przelewy.
W obecnej sytuacji planujemy przeznaczyć zebrane środki na pomoc rodzinie Ani, wieniec od społeczności Politechniki Wrocławskiej oraz wsparcie podobnych akcji dla osób związanych z naszą uczelnią, gdyby zaistniała taka potrzeba.

Oczywiście istnieje również możliwość zwrotu darowizny. Jeśli ktoś z darczyńców zdecyduje się na to, prosimy o kontakt pod adresem fundacja@pwr.edu.pl przed końcem miesiąca.