Zmiana w zarz─ůdzie Fundacji

Nowym prezesem Fundacji Rozwoju Politechniki Wroc┼éawskiej zosta┼é Kamil Nawirski. Tak─ů decyzj─Ö podj─Ö┼éa we wtorek, 14 czerwca 2016 r. Rada Fundacji.

Mgr in┼╝. Kamil Nawirski jest absolwentem Wydzia┼éu In┼╝ynierii ┼Ürodowiska Politechniki Wroc┼éawskiej. Od samego pocz─ůtku zaanga┼╝owany jest w dzia┼éalno┼Ť─ç spo┼éeczn─ů i organizacyjn─ů m.in. w: komisjach stypendialnych dla studentów (2005-2009), Dyskusyjnym Klubie Filmowym Politechnika (2006-2008), Wydzia┼éowej Radzie Samorz─ůdu Studenckiego In┼╝ynierii ┼Ürodowiska (2008-2011), Zarz─ůdzie Parlamentu Studentów (2008-2010), Kolegium Senatorów Studenckich (2010-2011), Biurze Informacji Studenckiej (2010-2011).

Reprezentowa┼é równie┼╝ studentów naszej uczelni w organizacjach ogólnopolskich. By┼é Sekretarzem Forum Uczelni Technicznych (2010-2011) i cz┼éonkiem Rady Studentów Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej (2011).

Po studiach zosta┼é prezesem Fundacji MANUS (2011 – 2016) znacznie poszerzaj─ůc obszar dzia┼éa┼ä organizacji oraz zaanga┼╝owa┼é si─Ö w Polskim Stowarzyszeniu Fundraisingu.

Jednocze┼Ťnie Rada Fundacji przyj─Ö┼éa uchwa┼é─Ö oceniaj─ůc─ů ust─Öpuj─ůcego prezesa o nast─Öpuj─ůcej tre┼Ťci:

Rada Fundacji Rozwoju Politechniki Wroc┼éawskiej wyra┼╝a najwy┼╝sze uznanie i przekazuje stosowne podzi─Ökowanie Panu in┼╝ynierowi Kazimierzowi Pabisiakowi, który przez blisko dwa lata pe┼éni┼é funkcj─Ö Prezesa Zarz─ůdu. Pan Prezes ogromnym wysi┼ékiem dokona┼é diagnozy stanu Fundacji i zbada┼é jej dzia┼éanie w okresie ostatnich 4 lat. Dzi─Öki temu umo┼╝liwi┼é stworzenie podstaw dla dalszego skutecznego funkcjonowania Fundacji.

Nowy prezes obowi─ůzki zacznie pe┼éni─ç 1 lipca.